Náhradní díly

Dodáváme náhradní díly převážně na stroje JCB od firmy INTERPART, kde jsme schopni hlavně na traktorbagry dodat téměř všechny náhradní díly.

Dále zajišťujeme náhradní díly i na stroje ostatních značek jako CAT, Komatsu, Liebherr, O+K, Volvo atd.

Zajišťujeme repase hydraulických čerpadel, hydromotorů, motorů CAT, HATZ, Lombardini, Deutz, Zetor, hydraulických válců a ostatních hydraulických komponent.

Firma Interpart je členem asociace nezávislých distributorů (IDA) a produkuje kvalitní alternativní náhradní díly, které podléhají přísnému testování a nesou certifikát ISO 9001. Námi dodávané náhradní díly jsou plně srovnatelvé s oginálnímy díly. Převážnou část nejpoužívanějších dílů na traktorbagry 3CX a 4CX máme skladem - cca 500 položek; zbytek do 24 hodin.

* Zásilková služba k zákazníkovi po celé ČR.
* Po Praze rozvoz zdarma.
* Technická podpora 24 hodin denně je Vám k dispozici, nevíte-li si s něčím rady.
* Leták náhradních dílů (obrázek jpg, 250 kB)

Originální náhradní díly na stroje JCB a ostatních značky jako CAT, Komatsu, Volvo, New Holland, O@K, Liebherr, Kobelco, Atlas, Hitachi, Takeuchi, gumové pásy a pneumatiky Solideal a další. Díly jsou běžně dostupné do 7 až 14 dnů od objednání v celém sortimentu v cenách o 20 až 40 % nižších.

Novinky v nabídce

Proč servis od nás ?

Máme perfektně vybavené zázemí a skvělé partnery.

Servisem se zabýváme více jak 15 let a tudíž máme bohaté zkušenosti.
Pracujeme v rozumných cenových relacích vnichž dodáváme i náhradní díly. Snažíme se být pružní a pokud možno rychle reagovat na vzniklé problémy. Vždy se snažíme odvést kvalitní práci.